Kategoria: Katalogi

Jak promować stronę internetową?

Masz swoją wymarzoną stronę internetową lub bloga, ale ilość odwiedzin Cię nie satysfakcjonuje  chcesz temu zaradzić. Jak zatem wypromować swoją stronę bez dużych nakładów finansowych? Z pomocą przychodzą katalogi internetowe. Pierwszym krokiem jest określenie tematyki strony i grona odbiorców wtedy możemy dodać nasza stronę w katalogi tematyczne. Jest to o tyle tak duże ułatwienie, że możemy zobaczyć jak dużo jest podobnych stron i jaką mamy konkurencje.

Takie katalogowanie jest skuteczne jednak jeden katalog to za mało umieszczając stronę w kilkudziesięciu czy kilkuset katalogach możemy już zobaczyć efekty monitorując page rank. Wszytko zależy także od tego jaki charakter ma stron jeśli jest to blog na którym chcemy zarabiać poprzez reklamy i programy typu Google Ad sense czy reklamy kontekstowe warto promować i polepszać pozycje w wyszukiwarkach. Taka już niestety zasada, że wybieramy to co mamy pod ręką czyli adresy umieszczone na pierwszych stronach, dalej zazwyczaj nie zaglądamy.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

reklama

Nadmiar informacji czasem przeszkadza

Któż z nas nie lubi sobie czasem pofantazjować i wyobrazić sobie, że oto trafia szóstkę w lotto i nagle ma do dyspozycji okrągłą sumkę. Mogę się założyć, że w takiej sytuacji mężczyźni najczęściej pomyślą w pierwszej kolejności o jakimś ekstra samochodzie. Jednak nawet brak problemów z gotówką nie zwalnia z dokonywania przemyślanych wyborów. Podejrzewam, że w tym przypadku wybór byłby wyjątkowo dobrze przemyślany.

Więc wczujmy się. Wchodzimy do sieci i wybieramy jakiś adres oferujący katalogi tematyczne i odnajdujemy jeden z nich, który zawiera katalogi stron motoryzacyjnych. Najbardziej nasz wzrok przyciągnie oczywiście katalog salonów ekskluzywnych samochodów. Najpewniej będzie to jakieś Lamborghini, Jaguar lub Porsche. Może nawet ta ostatnia marka okaże się zwycięska. Ale najpierw czeka nas przeglądanie zdjęć, porównywanie osiągów i innych parametrów, którymi będzie można zaszpanować. Najmniej ważny będzie kolor. Musi być czarny lub złoty – dla podkreślenia doniosłości tego wydarzenia.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

reklama

Na czym polegają katalogi www?

Co rusz zdarza się zwłaszcza panom, że tak dobrze się bawią w gronie przyjaciół na jakiejś imprezie, że tracą głowę i skłonni są do różnych fantazji. Często kończy się to w gabinecie tatuażu, a pamiątka w postaci wzorku na skórze nieraz bywa nie do końca udana.

Aby uchronić się przed napadami ułańskiej fantazji, dobrze jest przygotować się, tak na wszelki wypadek, na ewentualną jego okoliczność. Nic prostszego w tej sytuacji jak odszukać w sieci jeden z wielu katalog internetowy, na przykład na stronie katalog.inforam.pl, i wyszukać katalog stron dotyczących wzorów tatuaży. Po zapoznaniu się z dostępną na stronach ofertą różnych technik czy wzorów tatuaży, będziemy zorientowani, co nas może czekać, kiedy podczas szalonego wieczoru puszczą nam wodze fantazji.

Wtedy nie tylko będziemy wiedzieli, jakie grożą nam zmiany wyglądu naszej skóry, ale również będziemy mogli zawczasu wybrać jakiś wzór, żeby w razie czego nie był on przypadkowy i jak często bywa chybiony. Katalogi bardzo w tym pomogą.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com